Střední škola techniky a služeb v Karviné hostila v jeden den hned dvě krajské soutěže. Jedna byla zaměřená na kreativitu a prodejní dovednosti, druhá na přesnost a elektrotechniku.
Do Karviné dorazili žáci z celého Moravskoslezského kraje a předvedli skvělé výkony.
V reportáži TV Polar vystoupila také naše paní ředitelka Yvetta Kałužová: „V letošním roce bylo u prodavačů 6 škol. U elektrikářů bylo 8 soutěžících. Vnímáme to jako velkou podporu a velkou propagaci, ale i chuť se účastnit. Dnes žáci nechtějí moc soutěžit, a přesto přijedou soutěžit.“