Dnes dopoledne u nás proběhla soutěž v přírodních vědách. Zúčastnilo se jí celkem 35 žáků 1. a 2. ročníku.
Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií – učební obory a maturitní obory, které byly hodnoceny zvlášť.
Všichni žáci předvedli skvělé výkony – bylo vidět, že přírodní vědy jim nejsou cizí.
Byli šikovní a zaslouží si velkou pochvalu!
Děkujeme všem účastníkům za jejich nasazení a gratulujeme k dosaženým výsledkům!
© 2026 Všechna práva vyhrazena, SŠTaS - Karviná