Společnost Marlenka každoročně oceňuje talentované žáky středních škol oboru cukrář. Za naši školu byly nominovány studentky Nikola Duničková a Eliška Wojtysiaková, které si dnes převzaly prestižní ocenění z rukou náměstka hejtmana pro školství pana Jana Veřmiřovského a marketingového manažera společnosti MARLENKA pana Vojtěcha Halamíčka.
Oběma žákyním srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů ve studiu i budoucí cukrářské kariéře.
Rostislav Beneš
© 2026 Všechna práva vyhrazena, SŠTaS - Karviná