Dne 20. 5. proběhlo v Karviné slavnostní ocenění zdravotníků roku, tradiční poděkování lidem, kteří každodenně pečují o zdraví obyvatel. V obřadní síni zámku Fryštát převzali ocenění lékaři, zdravotní sestry i celé zdravotnické kolektivy z nemocnic, ambulancí a dalších zdravotnických zařízení.
My jsme byli u toho a se svými žáky 1. ročníku oboru kuchař-číšník připravili raut a obsluhovali.
David Baar | učitel odborného výcviku
© 2026 Všechna práva vyhrazena, SŠTaS - Karviná