isandriova

Ředitelka školy

Sandri Iva, RNDr.

66

Sociální sítě

 

 google  logo3D lipdubf

Partneři školy

 

logo-nadacni-fond-residomo

 

abc-english  logo okd

logo profesiadays cz   Profesia-logo

cigler  money

Kubica  jurecka

dum barev

progecad hor150x38 solicad

Alcaplast

Erasmus+ zahraniční odborné stáže

V druhé polovině února a začátkem března se naši žáci zúčastní zahraničních stáží ve Vídni a v Miláně. Navazujeme tak na předloňský ročník zahraničních stáží ve Vídni a Budapešti. A byl to úspěšný ročník. Někteří žáci dostali od zahraničních firem i nabídku na prázdninovou brigádu či stálý pracovní poměr po vyučení. Věříme, že i letos budou naši žáci v zahraničních firmách úspěšní.

Fota Miláno, Vídeň.

 
Střední škola techniky a služeb Karviná, Copyright © 2011 SYSTEMCONTROL s.r.o.
Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a vyšší