isandriova

Ředitelka školy

Sandri Iva, RNDr.

66

Sociální sítě

 

 google  logo3D lipdubf

Partneři školy

 

logo-nadacni-fond-residomo

 

abc-english  logo okd

logo profesiadays cz   Profesia-logo

cigler  money

Kubica  jurecka

dum barev

progecad hor150x38 solicad

Alcaplast

Nová posilovna na škole

Ve čtvrtek 25.1.2018 byla na naší škole slavnostně otevřena nová posilovna, která byla přestavěna ze staré strojní dílny a vybavena posilovacími zařízeními s dotací Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Otevření proběhlo za účasti hostů z krajského úřadu v čele s náměstkem hejtmana panem Stanislavem Folwarcznym a zástupci firem. Úvodní představen obstarali naši žáci svým kulturním a sportovním představením. Po přestřižení pásky byl sehrán exhibiční zápas ve volejbalu mezi pracovníky krajského úřadu a zaměstnanci školy. Sice jsme nevyhráli, ale bylo to těsné. No a jak vypadá nová posilovna? Sledujte nás na webu a Facebooku.

fotak 

 
Střední škola techniky a služeb Karviná, Copyright © 2011 SYSTEMCONTROL s.r.o.
Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a vyšší