isandriova

Ředitelka školy

Sandri Iva, RNDr.

66

Sociální sítě

 

 google  logo3D lipdubf

Partneři školy

 

logo-nadacni-fond-residomo

 

abc-english  logo okd

logo profesiadays cz   Profesia-logo

cigler  money

Kubica  jurecka

dum barev

progecad hor150x38 solicad

Alcaplast

Mezinárodní soutěž elektro oborů 2019

portret-tnV úterý 28. května 2019 se na naší škole uskutečnil 2. ročník mezinárodní soutěže oborů elektro "Roztočíme motory s patentem Tesly Nikoly". Soutěže se účastnilo  dvacet žáků z desti středních škol: 1)Powiatowe centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego Wodzisław (PL); 2)Stredná odborná škola polytechnická Ružomberok (SK); 3) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně ; 4)Vítkovická střední průmyslová škola; 5) Střední škola technická, Opava; 6) Střední škola řemesel, Frýdek-Místek; 7) Střední škola, Bohumín; 8) Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova; 9) Střední odborná škola Třineckých železáren a samozřejmě naše škola. Žáci pracovali ve dvojicích a klání bylo náročné. Po velkém boji skončila soutěž takto:

Pořadí Město/škola* Body
1 Ostrava 86
2 Karviná 85
3 Třinec 83
4 Havířov 81
5 Frýdek-Místek 81 (rozhodl čas)
6 Bohumín 80
7 Wodzisław (PL) 77
8 Ružomberok (SK) 61
9 Vítkovická 56
10 Opava 49

Fotogalerie

 
Střední škola techniky a služeb Karviná, Copyright © 2011 SYSTEMCONTROL s.r.o.
Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a vyšší